This site requieres JavaScript but your browser settings does not allow this. Please activate JavaScripts and try again.
MENY

Kontakta oss för offert

Ring eller maila oss direkt alternativt använd formuläret för att skicka din transport- eller logistikförfrågan.

Magnus Krantz
Magnus Krantz

Marknad

Direktnr: +46 (0) 481 - 75 45 28
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 98
Email: magnus.krantz@borjes.com

Markus Kinnander
Markus Kinnander

3PL

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 41
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 86
Email: markus.kinnander@borjes.com

Lars-Åke Åkesson
Lars-Åke Åkesson

Marknad

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 36
Mobilnr: +46 (0) 709 76 41 01
Email: akesson@borjes.com

Johan Martinsson
Johan Martinsson

ADR

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 21
Mobilnr: +46 (0) 709 76 41 03
Email: johan.martinsson@borjes.com

Sandra Gozdek
Sandra Gozdek

Marknad

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 47
Mobilnr: +46 (0) 734 74 74 47
Email: sandra.gozdek@borjes.com

Sandra Schramm
Sandra Schramm

ADR

Direktnr: +49 (0) 362 02 28 412
Mobilnr: +49 (0) 178 82 84 120
Email: sandra.schramm@borjes.com

Artur Dusza
Artur Dusza

Import/Export

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 35
Mobilnr: +46 (0) 709 76 28 39
Email: artur@borjes.com

Anders Lindborg
Anders Lindborg

Import/Export

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 30
Mobilnr: +46 (0) 709 76 28 42
Email: lindborg@borjes.com

Jarno Honkonen
Jarno Honkonen

Import/Export

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 43
Mobilnr: +46 (0) 709 76 41 42
Email: jarno@borjes.com

Per Ohlsson
Per Ohlsson

Inrikes

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 27
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 72
Email: per.ohlsson@borjes.com

Jesper Sandelius
Jesper Sandelius

Inrikes

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 37
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 82
Email: jesper.sandelius@borjes.com

Fredrik Lennqvist
Fredrik Lennqvist

Special

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 46
Mobilnr: +46 (0) 70 893 46 86
Email: fredrik.lennqvist@borjes.com

Vänligen välj område*