This site requieres JavaScript but your browser settings does not allow this. Please activate JavaScripts and try again.
MENY

Service Center

Vårat service center är en viktig del i varje företags verksamhet, och vi är inget undantag. Givetvis är det viktigt med rutiner, dokumenthantering, fakturering, bokföring och mycket annat. Det ska vara ordning och reda. Men vi som jobbar med administrativa frågor på Börjes Logistik & Spedition har ständigt en sak framför ögonen. Det får aldrig bli byråkratiskt eller krångligt. För när allt kommer omkring så är ju vår devis: Utan omvägar.

Christine Johansson

Ekonomichef

Telefon: +46 481 75 45 34
Email: christine.johansson@borjes.com

Ewa Roswall

Heartmanagement

Telefon: +46 481 75 45 13
Email: ewa.roswall@borjes.com

Charlotte Ståhl

Ekonomiassistent miljö- och kvalitetsansvarig

Telefon: +46 481 75 45 26
Email: charlotte@borjes.com

Robin Angell

IT

Telefon: +46 481 36 61 83
Email: robin.angell@borjes.com

Tanya Connolly

Redovisningsekonom (Mammaledig)

Telefon: +46 481 75 45 96
Email: tanya.connolly@borjes.com

Kevin Johansson

Redovisningsekonom

Telefon: +46 481 75 45 01
Email: kevin.johansson@borjes.com

Annie Johansson

Redovisningsekonom

Telefon: +46 481 36 61 71
Email: annie.johansson@borjes.com

Emmy Sjöberg

Resursutvecklare

Telefon: +46 481 36 61 74
Email: emmy.sjoberg@borjes.com

Söker ni arbete?

Läs mer om lediga tjänster här

+

Läs mer på våra karriärsidor

 

Arbeta med oss

Ni kan hitta mer info om lediga tjänster på våra karriärsidor, ni kommer dit genom att antingen använda sidnavigeringen eller genom att klicka [ här ]